*Slika je simbolična
Skladišče 5
252,69 EUR / kos
Za 4 gume 1.010,75 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8858966845515 |
| Znamka | Monaco |
| Model | FF3 |
| Velikost | 19 col |
| Širina | 8.5 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 45 |
| Sredinjska luknja | 66.5 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (1039 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 725 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 11.5 kg |
Priporočamo
Monaco RR8M 9X19 5X112 ET45 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 189,15 EUR
Preveri zalogo
Monaco RR8M 9X19 5X112 ET45 CH67
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 202,47 EUR
Preveri zalogo
Mak UNION 9X19 5X112 ET45 CH57
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 232,04 EUR
Preveri zalogo
Avus AC-522 9X19 5X112 ET45 CH57
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 234,97 EUR
Preveri zalogo
Avus AC-M09 9X19 5X112 ET45 CH73
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 237,90 EUR
Preveri zalogo
Avus AF19 9X19 5X112 ET45 CH66
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 237,90 EUR
Preveri zalogo
Monaco FF3 9X19 5X112 ET45 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 252,69 EUR
Preveri zalogo
Mak KASSEL 9X19 5X112 ET45 CH66
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 255,76 EUR
Preveri zalogo
Borbet XV 9X19 5X112 ET45 CH73
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 261,62 EUR
Preveri zalogo

