*Slika je simbolična
Skladišče 5
239,36 EUR / kos
Za 4 gume 957,46 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1117101326409 |
| Znamka | Monaco |
| Model | GP15-FF |
| Velikost | 20 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 44 |
| Sredinjska luknja | 57.1 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (1087 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 965 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| Barva | Črna / sijaj / polirana |
| Teža | 14.3 kg |
Priporočamo
Monaco GP16 8X20 5X112 ET44 CH67
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 225,31 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP15-FF 8X20 5X112 ET44 CH57
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 232,04 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP16 8X20 5X112 ET44 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,51 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP15-FF 8X20 5X112 ET44 CH57
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 239,36 EUR
Preveri zalogo

