*Slika je simbolična
Skladišče 5
166,16 EUR / kos
Za 4 gume 664,66 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4059771021611 |
| Znamka | ATS |
| Model | STREETRALLYE |
| Velikost | 17 col |
| Širina | 7 col |
| Razmak | 5X100 |
| ET | 38 |
| Sredinjska luknja | 63.3 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (460 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 600 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Ne |
| Barva | Antracit |
| Teža | 9.96 kg |
Priporočamo
IT KIRA 7X17 5X100 ET38 CH57
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 129,04 EUR
Preveri zalogo
IT KIRA 7X17 5X100 ET38 CH57
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 134,40 EUR
Preveri zalogo
ATS STREETRALLYE 7X17 5X100 ET38 CH63
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 166,16 EUR
Preveri zalogo
Avus AC-518 7X17 5X100 ET38 CH73
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 175,83 EUR
Preveri zalogo
ATS STREETRALLYE 7X17 5X100 ET38 CH63
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 175,97 EUR
Preveri zalogo
Mak WOLF 7X17 5X100 ET38 CH57
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 189,88 EUR
Preveri zalogo
Mak UNION 7X17 5X100 ET38 CH57
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 207,60 EUR
Preveri zalogo

