*Slika je simbolična
Skladišče 5
240,83 EUR / kos
Za 4 gume 963,31 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4051665060416 |
| Znamka | Borbet |
| Model | GTX |
| Velikost | 19 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X114 |
| ET | 53 |
| Sredinjska luknja | 72.5 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (924 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 750 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Ne |
| Barva | Titanium |
| Teža | 13.15 kg |
Priporočamo
Borbet GTX 8X19 5X114 ET53 CH73
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 240,83 EUR
Preveri zalogo

