*Slika je simbolična
Skladišče 5
225,31 EUR / kos
Za 4 gume 901,24 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1955761306405 |
| Znamka | Monaco |
| Model | GP16 |
| Velikost | 20 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X108 |
| ET | 45 |
| Sredinjska luknja | 73.1 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (1069 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 780 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 12.9 kg |
Priporočamo
Monaco GPX 8X20 5X108 ET45 CH63
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 209,79 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP16 8X20 5X108 ET45 CH73
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 225,31 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP16 8X20 5X108 ET45 CH73
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,51 EUR
Preveri zalogo
Autec BRIXEN 8X20 5X108 ET45 CH63
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 260,01 EUR
Preveri zalogo
Autec BRIXEN 8X20 5X108 ET45 CH63
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 262,06 EUR
Preveri zalogo

