*Slika je simbolična
| EAN | 4038526508362 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 14.298 kg |
Priporočamo
Nexen NFERA SPORT 255/50 R21 109Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 205,41 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330 255/50 R21 109H RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 236,18 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT EV 255/50 R21 109Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 254,48 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4)* NCS ELECT XL 255/50 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 255,63 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 255/50 R21 109Y
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 317,43 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT EV 255/50 R21 109W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 326,11 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 255/50 R21 109H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 332,16 EUR
Preveri zalogo
Continental TS830P 255/50 R21 109H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 337,52 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ALENZA 001* B-SILENT ENLITE XL 255/50 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 345,45 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ALENZA 001 255/50 R21 109Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 346,18 EUR
Preveri zalogo

