Skladišče 1
214,95 EUR / kos
Za 4 gume 859,81 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
252,33 EUR / kos
Za 4 gume 1.009,32 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563460901 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K129 * XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.01 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 265/40 R21 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,16 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/40 R21 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,73 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,31 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 136,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/40 R21 105W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 165,25 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV 265/40 R21 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 169,44 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 175,07 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/40 R21 105Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 204,30 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/40 R21 101Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 204,56 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 207,08 EUR
Preveri zalogo

