Skladišče 7
57,24 EUR / kos
Za 4 gume 228,95 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 998142903550 |
| Znamka | Avon |
| Model | ZT7 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 8.3 kg |
Priporočamo
Sunny NP226 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,52 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/65 R15 91V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 44,92 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 6924064139725 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,06 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 XL 195/65 R15 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R15 91H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,59 EUR
Preveri zalogo

