Skladišče 7
71,44 EUR / kos
Za 4 gume 285,77 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563411774 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K125 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 7.35 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO S+ 195/50 R15 82V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 40,13 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 195/50 R15 82V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,33 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/50 R15 82V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,85 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/50 R15 82V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/50 R15 82V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,93 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/50 R15 82V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,44 EUR
Preveri zalogo

