*Slika je simbolična
| EAN | 4038526523181 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.495 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,20 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M2 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,37 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/65 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,02 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,80 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,47 EUR
Preveri zalogo

