Skladišče 3
99,89 EUR / kos
Za 4 gume 399,57 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
104,31 EUR / kos
Za 4 gume 417,25 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563536019 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W462 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 6.9 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP AS 185/60 R16 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER 185/60 R16 86H
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,14 EUR
Preveri zalogo
Semperit MASTER-GRIP 2 185/60 R16 86H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,01 EUR
Preveri zalogo
Semperit MASTER-GRIP 2 185/60 R16 86H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 93,90 EUR
Preveri zalogo

