Skladišče 1
71,67 EUR / kos
Za 4 gume 286,68 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784366685 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | HP6 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 205/50 R16 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,38 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 205/50 R16 91W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 52,36 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 205/50 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,01 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R16 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,14 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R16 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,65 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/50 R16 91Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,32 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/50 R16 91W
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,51 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/50 R16 91W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,24 EUR
Preveri zalogo

