Skladišče CCC
100,00 EUR / kos
Za 4 gume 400,01 EUR
Na zalogi 2 kosa v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227278927 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | W.SZ3 KS |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 10.2 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/45 R17 94W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/45 R17 94W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,17 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 225/45 R17 94V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,71 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/45 R17 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 225/45 R17 94V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,32 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,57 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 225/45 R17 94V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,64 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,83 EUR
Preveri zalogo

