Skladišče 1
92,92 EUR / kos
Za 4 gume 371,69 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784337968 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | AL2 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Strial STR 201 195/65 R16 104R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 34,19 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,22 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 195/65 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Novex AS LT-5 195/65 R16 104T
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 195/65 R16 104T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,18 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 195/65 R16 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,65 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN HP 195/65 R16 104R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 68,77 EUR
Preveri zalogo

