*Slika je simbolična
Skladišče 2
62,68 EUR / kos
Za 4 gume 250,70 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526535405 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART 2 |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 80 mm |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 53 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Skuter |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.9 kg |
Priporočamo
Bridgestone BATTLAX SC1 110/80 R14 53P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,90 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 110/80 R14 59S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,33 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 110/80 R14 59S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,57 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 110/80 R14 59S
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,25 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE STREET 110/80 R14 53P
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 60,52 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 110/80 R14 59S
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 62,59 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 2 110/80 R14 53S
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,68 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 110/80 R14 59S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,48 EUR
Preveri zalogo

