*Slika je simbolična
Skladišče 7
171,45 EUR / kos
Za 4 gume 685,79 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563611624 |
| Znamka | Hankook |
| Model | RA43 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 17.87 kg |
Priporočamo
Hankook RA43 285/55 R18 113V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 171,45 EUR
Preveri zalogo

