*Slika je simbolična
Skladišče 2
55,92 EUR / kos
Za 4 gume 223,68 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526161574 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | D451 |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 80 mm |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 60 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Motocikel |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 4.35 kg |
Priporočamo
Mitas TOURING FORCE-SC 120/80 R16 60P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,25 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 120/80 R16 60P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,35 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY EXTRA 120/80 R16 60S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,17 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 120/80 R16 60P
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,79 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 120/80 R16 60P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,69 EUR
Preveri zalogo

