*Slika je simbolična
Skladišče 7
113,59 EUR / kos
Za 4 gume 454,35 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992000583727 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | WRANGLER AT ADVENTURE |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 13.9 kg |
Priporočamo
Fronway ROCKBLADE AT 2 215/80 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,74 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 215/80 R15 102T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,64 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 ALLSEASON SUV 215/80 R15 102T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 100,95 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 215/80 R15 102S
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,41 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER AT ADVENTURE 215/80 R15 111T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 113,59 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER AT ADVENTURE 215/80 R15 111T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 141,21 EUR
Preveri zalogo

