BRIDGESTONE BT46 130/90 R16 67H
*Slika je simbolična
Skladišče 7
146,75 EUR / kos
Za 4 gume 587,02 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341739411 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | BT46 |
| Širina | 130 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 67 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 5.98 kg |
Priporočamo
Pirelli MT60 RS 130/90 R16 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,21 EUR
Preveri zalogo
Mitas CUSTOM FORCE 130/90 R16 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 132,37 EUR
Preveri zalogo
Mitas CUSTOM FORCE 130/90 R16 73H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 138,11 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTIGO! 130/90 R16 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 140,89 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ARROWMAX STREETSMART 130/90 R16 67V
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 144,82 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTIGO! 130/90 R16 67V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 144,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop D404 130/90 R16 67S
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 146,15 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone E-MAX 130/90 R16 67H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 146,75 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT46 130/90 R16 67H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 146,75 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT46 130/90 R16 67V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 148,96 EUR
Preveri zalogo

