Skladišče 1
269,08 EUR / kos
Za 4 gume 1.076,33 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
275,27 EUR / kos
Za 4 gume 1.101,07 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
303,83 EUR / kos
Za 4 gume 1.215,33 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563479279 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W330 XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.59 kg |
Priporočamo
Nexen N FERA SPORT XL 285/35 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 163,25 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 285/35 R20 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 175,43 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/35 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 182,01 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/35 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 188,14 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 285/35 R20 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,93 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 285/35 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 202,87 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 285/35 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 207,59 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 285/35 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 215,61 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 285/35 R20 100Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 217,38 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 285/35 R20 104(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 226,75 EUR
Preveri zalogo

