Skladišče 3
67,37 EUR / kos
Za 4 gume 269,49 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
67,37 EUR / kos
Za 4 gume 269,49 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563413730 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K435 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Duraturn MOZZO S 185/60 R14 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,28 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,90 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,26 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 185/60 R14 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,52 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/60 R14 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,02 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,94 EUR
Preveri zalogo

