CONTINENTAL SC-6* FR XL 255/40 R21 102Y
Skladišče 1
288,95 EUR / kos
Za 4 gume 1.155,79 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
295,89 EUR / kos
Za 4 gume 1.183,57 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
302,96 EUR / kos
Za 4 gume 1.211,86 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238032215 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-6* FR XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.1 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 255/40 R21 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,02 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/40 R21 102W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,87 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/40 R21 102Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/40 R21 102W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/40 R21 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 116,70 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 255/40 R21 102Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/40 R21 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,90 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5P 255/40 R21 102Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/40 R21 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 171,45 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 XL 255/40 R21 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 175,29 EUR
Preveri zalogo

