Skladišče 7
185,57 EUR / kos
Za 4 gume 742,30 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563521800 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K129 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.99 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 255/35 R20 97W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 63,36 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 255/35 R20 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,65 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 255/35 R20 97Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 81,18 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/35 R20 97V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 81,43 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 255/35 R20 97Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,77 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/35 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 255/35 R20 97V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 255/35 R20 97V RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 98,86 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SUPER SPORT 255/35 R20 97Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo

