Skladišče 7
335,88 EUR / kos
Za 4 gume 1.343,51 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998526350381 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE + |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.85 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 123,41 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/35 R21 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 150,93 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 171,67 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 183,96 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 255/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 198,78 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,56 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 255/35 R21 98(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,33 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107F MO1 XL 255/35 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,12 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH-4S AW21 XL 255/35 R21 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 219,08 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 255/35 R21 98Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 224,45 EUR
Preveri zalogo

