*Slika je simbolična
Skladišče 7
766,04 EUR / kos
Za 4 gume 3.064,15 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8059033604831 |
| Znamka | Prometeon |
| Model | S02 PISTA |
| Širina | 335 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 150 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 68.5 kg |
Priporočamo
Ascenso CLR280 335/80 R20 136B
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 363,14 EUR
Preveri zalogo
Camso MPT 553R 335/80 R20 147A2
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 589,26 EUR
Preveri zalogo
Petlas RM910 335/80 R20 149K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 644,75 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP T9 335/80 R20 149K
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 666,43 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP PG 8 335/80 R20 149K
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 666,43 EUR
Preveri zalogo
Firestone DURAFORCE UTLITY 335/80 R20 136B
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 673,44 EUR
Preveri zalogo
Mitas MPT-21 335/80 R20 139J
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 692,24 EUR
Preveri zalogo
Prometeon S02 PISTA 335/80 R20 150K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 766,04 EUR
Preveri zalogo
Continental MPT 81 335/80 R20 147K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 771,72 EUR
Preveri zalogo

