Skladišče 1
171,60 EUR / kos
Za 4 gume 686,40 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
174,67 EUR / kos
Za 4 gume 698,69 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
179,14 EUR / kos
Za 4 gume 716,54 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563575292 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750 ALLSEASON XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.02 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 235/40 R19 96V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 60,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/40 R19 96Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,33 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,61 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,75 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/40 R19 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,83 EUR
Preveri zalogo
Sebring UL.HIGH PERF. 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,78 EUR
Preveri zalogo

