CONTINENTAL ECOCONTACT 6 155/70 R13 75T
Skladišče 7
81,02 EUR / kos
Za 4 gume 324,08 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238816990 |
| Znamka | Continental |
| Model | ECO 6 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 5.4 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 155/70 R13 75T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 28,50 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 155/70 R13 75N
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 30,66 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,68 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,03 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,15 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 155/70 R13 75T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 33,03 EUR
Preveri zalogo

