Skladišče 7
120,21 EUR / kos
Za 4 gume 480,84 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 029142848202 |
| Znamka | Avon |
| Model | ZX7 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.57 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 225/55 R18 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/55 R18 102V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,52 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/55 R18 98V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,99 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,56 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,24 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/55 R18 102V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 225/55 R18 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,21 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,57 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 225/55 R18 102V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,57 EUR
Preveri zalogo

