Skladišče 1
293,06 EUR / kos
Za 4 gume 1.172,23 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
282,00 EUR / kos
Za 4 gume 1.128,01 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
296,50 EUR / kos
Za 4 gume 1.185,98 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227443813 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO R N1 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.3 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 255/35 R20 97W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 63,36 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 255/35 R20 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,94 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 255/35 R20 97Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 81,18 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/35 R20 97V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 81,43 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 255/35 R20 97Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,92 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/35 R20 97Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,46 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 255/35 R20 97Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/35 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,93 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SUPER SPORT 255/35 R20 97Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,99 EUR
Preveri zalogo

