Skladišče 1
433,46 EUR / kos
Za 4 gume 1.733,83 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
433,39 EUR / kos
Za 4 gume 1.733,55 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
433,39 EUR / kos
Za 4 gume 1.733,55 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
466,47 EUR / kos
Za 4 gume 1.865,88 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
447,88 EUR / kos
Za 4 gume 1.791,52 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709202756 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILSP 4S MO1 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/40 R22 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 121,37 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,55 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 237,25 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/40 R22 110W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 250,48 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 251,01 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R22 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 267,27 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 267,92 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 285/40 R22 106Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 272,04 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107C MO1 RPB XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 275,30 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107D XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 298,26 EUR
Preveri zalogo

