*Slika je simbolična
Skladišče 2
64,55 EUR / kos
Za 4 gume 258,21 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
58,12 EUR / kos
Za 4 gume 232,49 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000741073 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 100 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 67 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.9 kg |
Priporočamo
Bridgestone BATTLAX SC1 110/100 R12 67J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,46 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 110/100 R12 67J
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,33 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 110/100 R12 67J
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,12 EUR
Preveri zalogo

