| EAN | 4038526527455 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 9.584 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,11 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R17 98V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,21 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,45 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,61 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,67 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,91 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo

