Skladišče 1
56,42 EUR / kos
Za 4 gume 225,67 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
57,15 EUR / kos
Za 4 gume 228,61 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068000662 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | ALL SEASON EXPERT 2 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 8 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 155/70 R13 75T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 28,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 155/70 R13 75N
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,68 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,94 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/70 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,33 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 155/70 R13 75T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 33,03 EUR
Preveri zalogo

