Skladišče 7
203,00 EUR / kos
Za 4 gume 812,00 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068702549 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | L-D20 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 136 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 32.1 kg |
Priporočamo
Avantech DRR1000 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 173,64 EUR
Preveri zalogo
Avantech APR1000 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 173,64 EUR
Preveri zalogo
Avantech TRR1000 245/70 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 178,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 182,57 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 185,13 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 245/70 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 186,40 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LH100 245/70 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 195,34 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-T20 245/70 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 201,72 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,00 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,00 EUR
Preveri zalogo

