Skladišče 1
137,35 EUR / kos
Za 4 gume 549,41 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
137,91 EUR / kos
Za 4 gume 551,66 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
141,66 EUR / kos
Za 4 gume 566,64 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227466522 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY 2 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.04 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/55 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/55 R19 105V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,97 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/55 R19 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,28 EUR
Preveri zalogo
Sunny NU025 235/55 R19 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,58 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 235/55 R19 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,03 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO HT ST450 235/55 R19 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 85,34 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,02 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 235/55 R19 101W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,59 EUR
Preveri zalogo

