BRIDGESTONE ALENZA 001 (DEMO) 235/60 R18 103H
Skladišče 1
93,29 EUR / kos
Za 4 gume 373,16 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1762602356018 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | ALENZA 001 (DEMO) |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
General GRABBER HTS60 235/60 R18 103H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 45,59 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 235/60 R18 107W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/60 R18 107V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,77 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/60 R18 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,45 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO HT ST450 235/60 R18 107V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/60 R18 107W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,21 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,22 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,40 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 XL 235/60 R18 107H
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,65 EUR
Preveri zalogo

