Skladišče 1
490,97 EUR / kos
Za 4 gume 1.963,86 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
501,75 EUR / kos
Za 4 gume 2.007,02 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8059033604800 |
| Znamka | Prometeon |
| Model | R02 PROWAY X STEER |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 154 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 59.8 kg |
Priporočamo
Avantech STR1000 315/60 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,31 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R-D30 315/60 R22.5 153K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 307,69 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO ENERGY S13 315/60 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 307,69 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO ENERGY D23 315/60 R22.5 154K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 307,69 EUR
Preveri zalogo
Ling Long ETD100 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 325,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KTS300 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 325,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long ETS100 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 325,57 EUR
Preveri zalogo
Petlas PROGREEN SH110 (ST) 315/60 R22.5 154L
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 340,97 EUR
Preveri zalogo
Petlas RH100 (DR) 315/60 R22.5 152L
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 350,44 EUR
Preveri zalogo

