Skladišče 1
112,42 EUR / kos
Za 4 gume 449,69 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622114441 |
| Znamka | Nexen |
| Model | WINGUARD SPORT 2 SUV XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.2 kg |
Priporočamo
Trazano Z-507 225/60 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,26 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/60 R17 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,99 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 225/60 R17 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/60 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,23 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/60 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,33 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/60 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,10 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/60 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 225/60 R17 103H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,44 EUR
Preveri zalogo

