Skladišče 3
75,37 EUR / kos
Za 4 gume 301,47 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068001645 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | WINTEREXPERT |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,87 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,21 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,60 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,17 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,69 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 185/65 R14 86T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 41,91 EUR
Preveri zalogo

