Skladišče 1
129,76 EUR / kos
Za 4 gume 519,05 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
135,25 EUR / kos
Za 4 gume 540,98 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
133,40 EUR / kos
Za 4 gume 533,59 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000726926 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | VECTOR 4SEASONS GEN-3 SUV |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 10.2 kg |
Priporočamo
Trazano SU318 215/65 R17 99H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,10 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 215/65 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 215/65 R17 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 215/65 R17 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,44 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 215/65 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 215/65 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,12 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 215/65 R17 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 215/65 R17 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,73 EUR
Preveri zalogo

