*Slika je simbolična
Skladišče 7
190,33 EUR / kos
Za 4 gume 761,32 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 997 |
| Znamka | Nexen |
| Model | ROADIAN AT 4X4 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 18.45 kg |
Priporočamo
Nexen ROADIAN AT 4X4 285/50 R20 116S
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 190,33 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION VERDE AS XL 285/50 R20 116V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 218,71 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/50 R20 116W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 225,74 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/50 R20 116W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 230,99 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 285/50 R20 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 251,31 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER AT3 SPORT 2 285/50 R20 116H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 268,96 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 285/50 R20 112V
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 328,30 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 285/50 R20 116W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 354,03 EUR
Preveri zalogo

