*Slika je simbolična
Skladišče 7
37,96 EUR / kos
Za 4 gume 151,85 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6973033760507 |
| Znamka | Journey |
| Model | WR068 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | N |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 7.39 kg |
Priporočamo
Journey WR068 185/60 R12 104N
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,96 EUR
Preveri zalogo
Gripmax CARGO CARRIER 185/60 R12 104N
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,78 EUR
Preveri zalogo

