*Slika je simbolična
Skladišče 7
37,20 EUR / kos
Za 4 gume 148,80 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6977846948206 |
| Znamka | CST |
| Model | C6528 |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 54 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3 kg |
Priporočamo
Pirelli ANGEL SCOOTER 100/80 R14 54S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,23 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 100/80 R14 48P
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,87 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 100/80 R14 48P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,70 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP SAVER 100/80 R14 48S
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,09 EUR
Preveri zalogo

