Skladišče 1
428,39 EUR / kos
Za 4 gume 1.713,57 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
426,37 EUR / kos
Za 4 gume 1.705,49 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227230635 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO * RFT |
| Širina | 325 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Teža | 17.6 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 325/30 R21 108V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 224,63 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 325/30 R21 108Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 256,83 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 325/30 R21 108Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 282,65 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V905 325/30 R21 108V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 287,26 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 325/30 R21 108Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 322,84 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 325/30 R21 108Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 327,70 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 ND0 FR XL 325/30 R21 108Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 337,56 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SUPER SPORT 325/30 R21 108Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 349,95 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 325/30 R21 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 350,72 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 325/30 R21 108Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 406,87 EUR
Preveri zalogo

