VREDESTEIN WINTRAC XL 195/60 R18 96H
Skladišče 1
163,08 EUR / kos
Za 4 gume 652,34 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692988929 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | WINTRAC XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 195/60 R18 96V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,40 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 195/60 R18 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,09 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,67 EUR
Preveri zalogo
Kleber QUADRAXER3 XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,40 EUR
Preveri zalogo
Uniroyal ALL SEASON EXPERT 3 XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 128,61 EUR
Preveri zalogo
Nankang SP-7 195/60 R18 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 130,27 EUR
Preveri zalogo
Dunlop BLUE RESPONSE TG 195/60 R18 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 131,00 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750 ALLSEASON XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 131,32 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORM 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,74 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-GRIP 5 195/60 R18 96H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 139,32 EUR
Preveri zalogo

