Skladišče 3
112,24 EUR / kos
Za 4 gume 448,96 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701307015 |
| Znamka | Kleber |
| Model | KRISALP HP3 FSL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.8 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 205/50 R17 93V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,49 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/50 R17 93W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,86 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,99 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,17 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 205/50 R17 93V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,32 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,31 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 205/50 R17 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,00 EUR
Preveri zalogo

