Skladišče 7
329,30 EUR / kos
Za 4 gume 1.317,19 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227174083 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO RO1 |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 13.3 kg |
Priporočamo
Hankook K117 295/30 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 159,21 EUR
Preveri zalogo
Hankook K117 295/30 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 207,84 EUR
Preveri zalogo
Hankook K117 295/30 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 223,40 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 295/30 R19 100Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 245,74 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS2 N2 XL 295/30 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 277,37 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 295/30 R19 100Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 286,34 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO N2 295/30 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 288,37 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT EVO 295/30 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 294,60 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 S XL 295/30 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 296,71 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330 295/30 R19 100W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 298,43 EUR
Preveri zalogo

