DIAMONDBACK TB598 750/65 R25 190B
*Slika je simbolična
Skladišče 7
3.065,56 EUR / kos
Za 4 gume 12.262,22 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959753226776 |
| Znamka | Diamondback |
| Model | TB598 |
| Širina | 750 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 25 col |
| Indeks nosilnosti | 190 |
| Indeks hitrosti | B |
| Tip vozila | Gradbena mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 442.2 kg |
Priporočamo
Diamondback TB598 750/65 R25 190B
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 3.065,56 EUR
Preveri zalogo

