VREDESTEIN ULTRAC+ 215/60 R16 95V
Skladišče 1
117,56 EUR / kos
Za 4 gume 470,23 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692995316 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | ULTRAC+ |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A609 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,23 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,93 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLP101 215/60 R16 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,24 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 215/60 R16 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/60 R16 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,30 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,92 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/60 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,14 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 215/60 R16 95H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,14 EUR
Preveri zalogo

