Skladišče 3
106,07 EUR / kos
Za 4 gume 424,27 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
109,94 EUR / kos
Za 4 gume 439,76 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622182730 |
| Znamka | Nexen |
| Model | WINGUARD WT1 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 13 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 215/65 R16 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,27 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 215/65 R16 109T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/65 R16 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,89 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/65 R16 102V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,24 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 215/65 R16 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,55 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 215/65 R16 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,88 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 215/65 R16 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Goldline GHT 500 215/65 R16 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 215/65 R16 98H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,15 EUR
Preveri zalogo

